• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilavcım Lezzet Durağı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Temiz

Pilav lezzetli sokak lezzetleri arasında da yer alan değerli bir yemeğimizdir. Ancak etli pilav, sulu yemekler ve diğer lezzetler ile birlikte sunan kaliteli bir hizmet sağlayıcı tarafından bu yemekler tüketilebilir. Özellikle iş aralarında evden uzakken, yorgun bir iş günü sonrasında veya keyfi bir şekilde kaliteli bir lezzet sağlayıcıdan bu hizmeti almak günümüzde daha da önemli bir konuma doğru ilerlemesinde etkili olacaktır. İşte bizlerde Pilavcım Lezzet Durağı olarak sizlere bu konuda lezzetli ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetler vermekteyiz.

Pilavcım Lezzet Durağı olarak İstanbul ilinin Kartal ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilimi bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri aktarmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir, lezzetli, güler yüzlü, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde İstanbul ev yemeği alanında halkımız tarafından tercih edilen kaliteli bir kurumsal yapıya dönüşmüş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetleri sizlere ulaştırmak adına yenilikçi ve gelişmeci bir yapı ile sizlere gerekli desteği sağlamaktayız.

İşletmemizde sizler için hazırlamış olduğumuz bu kaliteli ve lezzetli yiyeceklerimizi taze bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Temiz koşullar altında tecrübeli ve uzman kişilerce bu lezzetlerimizi pişirmekteyiz. Uygun fiyatlar ile sizlere sağlamış olduğumuz bu kaliteli lezzetleri tüketebilir ve Pilavcım Lezzet Durağı olarak bu süreçte bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler