• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilavüstü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Eren

İstanbul Restoran sektörüne pilav üstü döner geleneğine yeni bir soluk getiren işletmemiz modern görünümü, konforu ve çeşitliliği ile sizlerin ilgisiyle ve beğenisiyle tercih ettiğiniz mekanlardan olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Sadece klasik tavuklu pilavın yanı sıra köri sosuyla marine edilen tavuklu pilavımız ve kavurmalı pilav çeşitlerimiz de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca salata, çorba, turşu gibi alternatiflerimizin yanı sıra sütlaç, puding gibi hafif tatlılarımız da mevcuttur.

İşletmemizin amaçları arasında müşteri memnuniyeti, hijyen koşullarına uyum, güzel bir görsel sunmak ve kaliteli servis yapmak, dürüst ticaret ile başarılı olmak gibi ilkeler mevcuttur. Ayrıca kullandığımız tavuklar ve etler oldukça kaliteli markaların ürünleridir. Diğer malzemeler de aşçılarımız tarafından özenle seçilen sebzeler, baklagiller ve baharatlardır. Yani kısacası ürünlerimiz tüm temizlik standartlarına uygun ve doğaldır.

Ekibimiz her daim sizlerin talepleri doğrultusunda hızlı ve etkili davranır, isteklerinize önem verir, sizleri dinler ve çözüm üretir. Bunun yanında maharetli, işini iyi bilen ve seven güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Lezzet serüveninizde sizlere hizmet etmek en iyi yaptıkları iştir.

Bizler de restoran ve pilav üstü tavuk sektörün lider markası olmak ve kaliteli hizmet vermek için sizlere söz veriyoruz. Lezzet söz konusu olduğunda özümüzden kopmadan, geleneklerimizi sürdürecek şekilde, modern, konforlu ve farklı oluşumumuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz ve saygılarımızı sunarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR