• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pınar Optik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Pınar Güven

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Pınar Optik

Gözlük satış noktası, lens satış noktası, markalı gözlükler, dünya markaları, güneş gözlük modelleri, polis gözlükleri, rayman gözlükleri, orjinal markalı gözlükler, us polo gözlükleri, laura ashley gözlükleri, çocuk gözlük satışı, çocuk güneş gözlükleri, lens solisyonları, kozmatik lens satış noktası, eğlence lensleri, renkli lens çeşitleri, çocuk güneş gözlük modelleri ve gözlük dünyası olarak Niğde Merkez de hizmet vermekteyiz.

Kısa bir sürede sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve en başarılı şekilde bunları size ulaştırmak için yaptığımız çalışmalar karşılığını buldu ve hızlı adımlar ile gelişmeye ve büyümeye başladık. Sunduğumuz kaliteli hizmetler ülkemizde oldukça ilgi görmeye başladı ve sizlerin bu ilgisi ile firmamızın gelişimi hızlandı.

Pınar Optik firmamız gözlük sektöründe faaliyet göstermiş olduğu alanda tüm sürecin gereği olarak kalite yönetim sisteminden yararlanmaktadır. Kalite yönetim sistemi, faaliyetlerimizin sürekliliğinin ve standardının sağlanmasında büyük bir öneme sahiptir. Bu sistemin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında çalışanların payı oldukça önemli olduğundan süreçte görevli tüm personelin performansını geliştirmek ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır. Sürecin bir parçası olan tedarikçilerimiz ile de saygı ve güven çerçevesinde bir ilişki kurulmasına özen gösterilmekte olup üretimimizin sürdürülebilirliğinde bu hususun da önemli katkısı bulunmaktadır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR