• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pink Hair Stüdio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melda Yurdadur

Kişisel bakım ve güzellik uygulamaları sizleri hayallerinizin çok daha ötesinde bir estetiğe kavuşturabilir. Üstelik başarılı kişisel bakım uygulamalarıyla sadece güzel görünmekle kalmaz aynı zamanda sağlıklı bir cilde de sahip olursunuz. Çünkü günümüzde kişisel bakım alanında ortaya çıkan yenilikler bütün bunlara izin vermekte, eşi benzeri olamayan uygulamalar geliştirilebilmektedir. Eğer donanımlı bir kuaför ve yetenekli, zevk sahibi bir ekip bulabilirseniz hayallerinizin ötesine geçebilirsiniz. Çanakkale merkezde faaliyet gösteren Pink Hair Stüdio olarak bizler yıllardır tam da bunu yapıyor, sizleri özlediğiniz kuaför çözümleriyle tanıştırıyoruz.

Çanakkale kuaför sektörünün örnek salonlarından birisi olarak bizler önceliği daima siz kıymetli misafirlerimizin memnuniyetine veriyoruz. Biliyoruz ki herkes özeldir ve herkesin cildine gidebilecek güzellik uygulamaları farklıdır. Bir kişisel bakım ve güzellik tasarımı bir kişide çok güzel dururken bir başkasında aynı güzellikte durmayabilir. Bu yüzden de her modelin kişiye uyarlanması gerekir. Bizler profesyonel ekibimizle bunu yapabiliyor, her uygulamamızı bir proje olarak tasarlayıp en güzel biçimde uygulamaya geçiriyoruz. Her seferinde yüzünüzde gülücükler bırakmaktan memnun oluyoruz.

Pink Hair Stüdio olarak kaliteden taviz vermeyerek her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli, işini severek yapan, yetenekli ve zevk sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Sizleri kendi evinizin konforunda ve rahatlığında ağırlıyor, ihtiyacınız olan kişisel bakımları her biri dünya markası, en yeni ve en sağlıklı kişisel bakım ürünleriyle yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR