• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Po Juicery

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ilgaz Giritlioğlu - Eda Giritlioğlu

  • firma instagram

Po Juicery işletmemiz ile İstanbul Kadıköy’de faaliyet gösteriyoruz. Uzun zaman önce bölgemizdeki büyük bir boşluğu fark ederek bu alanı doldurmaya karar verdik. Bilgi, birikim ve deneyimlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla çıktığımız yolda özel tariflerle özel ürünler üretiyoruz. Kısa sürede büyük bir ilgiyle karşılaşarak Kadıköy yeme içme ve eğence alanının en fazla tercih edilen işletmesi konumuna yükseldik. Yine de başarılarımızı yeterli görmeyerek hep daha fazlası ve hep daha iyisi için emek sarf ediyoruz.

İstanbul restaurant sektörünün lider firmalarından birisi olarak başka hiçbir yerde bulamayacağınız standartları sizlere sunuyoruz. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından elde edilen ürünlerimizin gerek malzemelerinin seçiminde gerekse hazırlanış ve servis aşamalarında hijyene azami dikkat ediyoruz. Dünyanın en seçkin markalarının tamamını sertifikalı, bilinirliği ve güvenilirliği yüksek malzemelerini mutfağımıza dahil ediyoruz. Bu sayede en leziz ürünlerin olduğu kadar en sağlıklı ürünlerin de vazgeçilmez adresi olmayı başarıyoruz.

Bizler vegan ve vejetaryen üretim yapıyoruz. Bütün yiyecek ve içeceklerimizde standardımızı buna göre belirledik. Bu yüzden de hassasiyeti olanlara en kaliteli, en lezzetli ve en sağlıklı ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimizin her aşamasında büyük bir özveriyle hareket ediyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız tariflerimizle hazırladığımız birbirinden güzel, birbirinden özel ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz. Kadıköy’ün eşsiz vegan kafesi olarak ürünlerimizi salonumuzda olduğu gibi evlere, işyerlerine de servis ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR