• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polat Kebap ve Lahmacun Pide

Adres :

İncesu Sokak Demir Apartmanı No: 12 Şirinevler / Bahçelievler İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Polat

E-Posta Adresi :

mtnplt3463@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 463 00 63

İstanbul restaurant sektöründe lezzetli yemek arayanların uğrak noktası olan Polat Kebap ve Lahmacun Pide sizleri en kaliteli hizmetlerle buluşturmaktadır. Kebap, lahmacun ve pide tutkunlarının uğrak noktası olan işletmemizden memnun bir şekilde ayrılan müşterilerimiz, kalitemizin referansıdır. Odun ateşinde pişen, karışık, kaşarlı, sucuklu, yumurtalı, kuşbaşılı seçenekleriyle pidelerimiz, kebap çeşitlerimiz ve lahmacunumuzla sizlere geniş ürün seçeneği sunmaktayız. Sağlık ve hijyen kurallarına azami dikkat edilen işletmemizde müşterilerimiz, güler yüzle ağırlanmakta ve yemeklerimizin yanında ikram ettiğimiz eşine az rastlanır mezelerimizle, masadan doymadan kalkmalarına müsaade edilmemektedir.

Menümüzde yer alan ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin taze, sağlıklı olmalarına çok dikkat edilmekte, etlerimiz yıllardır çalıştığımız güvenilir yerlerden temin edilmektedir. Henüz lezzetlerimizle tanışmamış olanlara da ulaşabilmek için geleneksel tatları, yenilikçi bir anlayışla sunmaya ve kendimizi geliştirmeye önem veriyoruz. Hizmetlerimizde müşterilerimiz tarafından takdir edilmek bizleri gururlandırmaktadır. Bunu da işini severek yapan ve en iyisini ortaya çıkarmayı hedefleyen personellerimizin emeklerine borçluyuz.

İşletmemizde yoğun insan sirkülasyonuna rağmen, yoğunluk kesinlikle bahane yapılmamakta ve gerek servislerimizin kalitesine, gerekse hijyen standartlarımıza en ufak bir olumsuzluk yansıtılmamaktadır. Hızlı paket servisimiz ile arzu ederseniz kebap, pide ve lahmacunlarımızı dumanı üzerinde bir şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. Menümüzde sunduğumuz lezzetler uygun fiyat ayrıcalığı ile sunulmakta ve her kesimden müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Kaliteli hizmetlerimiz ve eşsiz lezzetlerimizle sektörde bilinen ve tercih edilen bir marka olabilmeyi başarmış işletmemizde sizleri de ağırlamak bizlere onur verecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR