• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polat Koltuk Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Polat - Döne Polat

Temizlik konusunda başarılı işlere imza atan firmamız Polat Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com un üyesidir. Gaziantep temizlik firmaları arasında öncü konumda yer alan firmamız siz değerli müşterilerimiz için; pansiyon koltuğu yıkama, çekyat yıkama, buharlı koltuk yıkama, yerinde yıkama, yerinde yatak yıkama, araç koltuğu yıkama ve yorgan yıkama olarak sayabiliriz. Bunların dışında firmamızın overlok hizmetimiz de bulunmaktadır.

Evlerinizde temizlik yaptığınız malzemelerle koltuklarınızı ya da yataklarınızı yıkadığınızda ya kirler ve lekeler dağılır ya da istediğiniz gibi temiz bir görüntü elde edemezsiniz. Bunların yanı sıra eşyalarınızda yıpranma ve renklerde solma olacaktır. Ama firmamızda yıkanan ve temizlenen eşyalarınızın renginde solma olmaz; aksine ilk günkü gibi parlak renklere kavuşur. Yıpranma olmayacağı için kullanım süreleri de artmış olur. Kullandığımız makineler son teknoloji ürünü makinelerdir. Temizlik malzemelerimiz ise sağlığa zararlı olmayan kaliteli ürünlerdir.

Firmamız ilk kurulduğu zamandan bugüne kadar sektör için çok emek vermiş ve tecrübe kazanmıştır. Yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sağlama konusunda çok başarılıdır. Müşterilerimizin güvenini kazanmış olmaktan her zaman gurur duyuyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlere karşı uyguladığımız fiyatlarımız piyasa şartları göz önüne alındığında çok makul seviyelerde kalmaktadır. Firmamız sektörde en iyi olana kadar çalışmalarına son hızla devam edecektir. Bizleri arayarak adresinizi belirtmeniz yeterli, sizlere en kısa sürede ulaşarak hizmetlerimizi sunmak için hazır olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR