• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Portakal Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fidan Özel

  • firma instagram

Fast food yemek anlayışı, modern yaşamın bir getirisi olmuş ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de aşırı yaygınlık kazanmıştır. Adana Çukurova’da faaliyet gösteren Portakal Cafe işletmemiz fast food anlayışına yeni bir soluk getirmiş, benzersiz menüler ve sunuş teknikleriyle fark yaratmış bulunuyoruz. Başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandığımız sektörde kalıcı olmayı başararak bölgenin en çok tercih edilen mekânı haline gelmiş bulunuyoruz. Başarımızın tesadüf olmadığını da hep en iyi kalarak ortaya koyuyoruz.

Adana fast food sektöründe çalışmalarımızı aralıksız devam ettirerek her gün daha kaliteliyi bulma çabasındayız. Zaman içinde sürekli kendimiz yeniliyor, özellikle de teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek en son yenilikleri en hızlı biçimde sistemimize dâhil ederek sizlerin her daim en modern uygulamalarla tanışmanızı sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz arasından her zaman en uygun ürünü sunmaya çalışıyor, sizlerin ihtiyaç ve taleplerinizi tam zamanında ve istenilen şekilde karşılamaya öncelik veriyoruz.

Kaliteden ödün vermeyerek her biri marka değeri kazanmış, tanınırlığı yüksek, sertifikalı ürünleri mutfağımıza dâhil ediyor, kazancımızı arttırırken güvenilir bir firma olmayı da sürdürüyoruz. Tamamı alanında uzman, deneyimli, iyi bir ekiple çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı sürekli gelişme felsefesiyle eğitilip donatılmakta, kaliteli elemanlar olmaları sağlanmaktadır. Bu kapsamda dondurma salonu, bici bici salonu, taze meyve suları, tost çeşitleri, midye dolma salonu, alo paket tost siparişi ihtiyaçlarınız için işletmemizi tercih edebilir, kaliteyi uyguna alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR