• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pro Plus Halı Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Çetin Yıldırım

Buharlı ve anti bakteriyel yeni teknolojisi sayesinde, en kalıcı temizliğin adresi olan Pro Plus Halı Yıkama firması birmilyonnokta.com ailesinin üyelerinden biridir. Günümüz hastalık şartları sebebiyle sağlığımız konusunda çok daha dikkatli olmamız gerekmektedir. Hijyenik ortam ve eşyalara sahip olmak, artık insanlar için en önemli öncelik durumuna dönüşmektedir. Özellikle ev, ofis gibi fazlaca zaman geçirmek zorunda olduğumuz yerlerde, temizlik ve tertip, sağlıklı bir hayat sürmemiz açısından oldukça önemlidir. Küçük çocuklarımız ve evcil hayvanlarımız başta olmak üzere evlerimizi paylaştığımız tüm canlıların sağlığı açısından istikrarlı bir hijyen ortamı çok önemlidir.

Perdelerden, halılara, koltuklardan, kıyafetlerimize varıncaya kadar yaşam alanlarımızın her yerinde, gözle görülemeyen yoğun bir virüs ve bakteri varlığı olabilmektedir. Tüm bu bakteri varlığının temizlenmesi adına profesyonel hizmetler veren temizlik firmalarının başında gelen Pro Plus Halı Yıkama firması olarak, gözle görülmeyen bakteri ve virüslere çözümler sunuyoruz. Ankara halı yıkama hizmet ağımızın yanı sıra, dezenfekten ve ilaçlama, inşaat sonrası temizlik, ev temizliği, koltuk yıkama, dış cephe temizliği, perde yıkama ve ofis temizliği gibi işlerimizle 7 gün 24 saat yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Son teknoloji Buharlı makinelerimiz sayesinde, anti bakteriyel özellikli solüsyonlar yardımı ile eşsiz bir temizlik deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Her zaman yüksek hizmet kalitesi sunan, deneyimli ve güler yüzlü uzman ekibimiz, en kaliteli hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Ankara Yenimahalle ve çevre ilçelere kalıcı hizmetler sunan firmamız, müşteri memnuniyeti anlayışı ve güçlü referans ağı sayesinde asla sürprizlere yer vermiyor. Temizlik işlerinizde şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde en temiz işleri sizlere en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR