• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Procate Organizasyon ve Catering

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Kalyoncu
Vizyonumuz;
Birey, firma, kurum ve kuruluşlar için profesyonel hizmet sağlamak,
Misyonumuz;
Kalite bilincini yaymak kurum ve bireylerin istedikleri hizmeti gerçekleştirebilmek için fırsatları iyi değerlendirmelerini sağlamak,
Değerlerimiz;
İşbirliği, katılım, risk alma, insanın yeteneğine güvenme ve saygı
İlkelerimiz;
Her yerde her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alma,
Profesyonel hizmet sunma ve sorunlara çözüm bulma Procate açılış, tanıtım, organizasyon ve catering hizmetleri 2000 yılında Trabzon'da kurulmuş, bölgenin ilk ve tek profesyonel organizasyon firmasıdır. Geçen zaman süresince bölgenin en kaliteli ve müstesna açılışlarını, çeşitli organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiştir. Tamamen yerel; bölgeyi ve bölge insanlarını çok iyi tanıyan profesyonel, genç ve dinamik bir ekiple çalışan, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesine hitap eden bir firmadır. Çalışma prensiplerinde kaliteyi birinci sırada tutmayı ilke edinmiş firmamız müşterilerinin daima yanında olmuş ve bu bölgede yapmış oldukları her türlü organizasyonda en kaliteli hizmeti sunmuştur.
Bilginin en büyük güç olduğu çağımızda bireyler ve kurumlar kendilerini yeniledikleri oranda değişen koşullara adaptasyon sağlayabilirler. Artık amaç; profesyonel insanlarla profesyonel hizmete ulaşarak optimal faydayı sağlamaktır. Ancak ülkemizde catering hizmetleri, organizasyon düzeni ve çalışanları açısından büyük eksiklikler yaşanmaktadır. Oysa bu tür hizmetlerin profesyonelliği, firmaların ve insanların başarısında çok büyük bir etkendir.
PROCATE, üçüncü bin yılda sürekli gelişme ve anlamlı değişme gereğinin altını çiziyor. Açılış, tanıtım, organizasyon ve catering alanlarında araştırmalar yaparak,hizmet ve kalite anlayışımızı daima en üst seviyede tutarak değişime olan inancımızı sürekli güçlendiriyoruz. Deneyimli kadromuzla, kalite bilincinin oluşmasına ve kalitenin tüm soyut ve somut koşullarla yansımasına katkı sağlıyoruz.
2000'li yılların gereği olan yerinde hizmet olayının Trabzon ve Doğu Karadeniz'in en ücra köşesine kadar en üstün ve en kaliteli hizmeti vermek üzere teknik ekip ve ekipmanını profesyonel personeliyle birlikte bütünleştirerek siz saygı değer halkımızın hizmetine sunmuştur. Her geçen gün sayısı artan ekibimizle; her türlü açık hava ve kapalı olan organizasyonununu tamamen müşterilerimizin isteklerine uygun biçimde sunmayı taahhüt etmekteyiz. Kokteyl, açılış, düğün, seminer ve kongre organizasyonları; havai fişek, zeplin, Uçan balon gösterileri, zincir balonlar ve salon süslemeleri, masa ve sandalye giydirmeleri artık PROCATE organizasyon tarafından sizlerin hizmetine gururla sunulmaktadır. Bütün organizasyonlarınızda sizlere hizmet etmek en büyük hedefimizdir.
PROCATE olarak tüm bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken, bakış açımız; kaliteyi sunmak, zamanı en etkili ve verimli şekilde kullanmak, işimize gereken titizliği ve itinayı göstermek ve her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.
Hüseyin KALYONCU
Esentepe Mah. Yavuz Selim bul. Kefeli İşhanı No: 141/1 TRABZON
Tel.: (0462) 326 61 64
Faks : (0462) 326 65 38
e-posta: [email protected] com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR