• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Profesyonel Oto Detailing

Adres :

Aşağısoku Mahallesi Sanayi Sitesi 28/8 Merkez/bolu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 446 64 66

Whatsapp 2:

0 (536) 446 64 66

Profesyonel Oto Detailing olarak Bolu da hizmet vermekte olupgöçük ustası,göçükçü,boyasız hasar onarım,mini onarım,park hasarı,dolu hasarı,boyasız göçük düzeltme,çizik giderme,far parlatma,stop lambası temizleme,pasta cila,seramik kaplama vb.hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR