• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Psikolog Kemal Koçak

Adres :

Tuzla Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No: 37/4 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Koçak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 482 73 38

Bilinen tüm zamanların ama özellikle çağımızın hastalığı olarak bilinen psikolojik rahatsızlıkların çözüm bulması için hizmet vermekte olan firmamız Psikolog Kemal Koçak birmilyonnokta.com un üyesidir. Muğla danışmanlık firmaları arasında önemli yere sahip olan firmamızda sizler için; dikkat eksikliği tedavisi, aile danışmanlığı, panik atak tedavisi, kaygı bozukluğu, evlilik danışmanlığı, öfke kontrol bozukluğu, cinsel isteksizlik, çift terapileri, bireysel terapi, genç, çocuk ve yetişkinler için destek oluyoruz. Avrupa ülkelerinde psikolojik destek alanların oranı çok fazladır; ülkemizde de giderek artmaktadır.

Hemen herkesin yukarıda saydığımız durumlardan birini yaşadığımız düşünülürse danışmanlık merkezlerine ne denli ihtiyacımız olduğu ortaya çıkacaktır. Firmamızda hasta doktor ilişkisi esas alınmaktadır. Çalışanlarımız okullarından başarılı mezun olmuş, deneyimleri olan, güler yüzlü ve müşteri odaklı kişilerdir. Firmamızda her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Terapiler sırasında zaman verimli kullanılmışsa hizmette kalite vardır diyebiliriz. Bu nedenle kısıtlı olan terapi zamanlarında çalışanlarımız müşteri odaklı ve analizci anlayış ile hareket ederler. Bu sayede müşterilerimizi dinleyerek en uygun tedavi şekline karar verip uygulamaya başlarlar.

Firmamız uzun süredir insanlara psikolojik anlamda destek olmak ve müşterilerimizi hayata katmak için çalışmaktadır. Sektörde emek veren firmamız öncü vasıflı bir firmadır. Firmamız sektörde diğer sağlık sektörlerine göre daha fiyat olarak yüksek olsa d firmamızda son derece makul fiyatlar uygulanmaktadır. Bizleri web sayfamızdan inceleyebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir; whatsapp hattımızdan da randevu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR