• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Psikorapor Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Urat

Eğer ticari araç sürücüsü olmak istiyorsanız psikoteknik belgesi almak zorundasınız. Psikoteknik belgesi olarak adlandırdığımız bu belge, ticari araç sürücülerinin araç kullanması için bedensel ve psikolojik engelinin bulunmadığını ifade eden belgedir. Ticari araç sürücü adaylarının bu belgeye sahip olabilmesi için öncelikle bazı testlerden geçmesi gerekir. Sürücü adayına uygulanacak olan yaklaşık bir saatlik test psikolog kontrolünde uygulanır. Simülatör eşliğinde uygulanacak olan test sonucunda sürücü adayının psikolojik değişimleri gözlemlenerek adayın sürücü olmaya uygun olup olmadığı belirlenir. Ticari araç sürücülerinin bu belgeyi almadan sürücü olması imkansızdır. Bu nedenle sürücü adayı psikoteknik belgesini almak için bu hizmeti veren merkezlerden birine gitmesi, teste girmesi ve test sonucunu alması gerekir.

Ankara eğitim sektöründe vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda uzman psikoloğumuz ile birlikte sizlere bu hizmeti veriyoruz. Doğrudan ve adaletten yana olan değerlendirme merkezimizi tercih ederek ihtiyacınız olan belgeleri temin edebilirsiniz. Uzman ekibimizin uygulayacağı testler sonrasında ihtiyacınız olan belgeleri güvenle temin edebilirsiniz.

Ticari taksi sürücülüğü, okul servisi sürücülüğü, minibüs sürücülüğü, kamyonet sürücülüğü, otobüs sürücülüğü, tır ve tanker sürücülüğü için ihtiyacınız olan psikoteknik belgesi değerlendirme merkezimizde uzman ekibimiz tarafından sizlere sunuluyor. Alacağınız belge için kalite standartları içerisinde güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet veren bir değerlendirme merkezi arıyorsanız biz hizmetinizdeyiz. Maddi anlamda sizi zorlamıyor ve sizin hakkınızı göz önünde bulundurarak değerlendirmemizi yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR