• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Puka Et Süt Şarküteri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma fb
  • firma instagram

Gündelik hayatta sık tükettiğimiz besin gruplarından olan et ürünleri ve süt ürünlerinin satış işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Puka Et Süt Şarküteri birmilyonnokta sitesinde yer alan firmalar arasında yer alır.

Firmamız ticari faaliyetlerinin yanı sıra büyükbaş hayvan besiciliği de yapıyor. Daha sonra bu hayvanlardan elde ettiğimiz etleri ve peynir, tereyağı gibi süt ürünlerinin satış işlemini yerine getiriyoruz. Puka Et Süt Şarküteri olarak sattığımız tüm etler helal gıdalar kapsamında yer alır. Parçalara ayrılacak etiniz mi var? O zaman doğru yere geldiniz. Firmamızın hizmetlerinin kapsamı içinde büyükbaş ve küçükbaş hayvan etinin parçalanması işlemi de yer alıyor.

Sakatatlar Türk mutfak geleneğinde önemli bir yere sahip olan besin gruplarıdır. Puka Et Süt Şarküteri olarak en iyi imkanlarda yetiştirilmiş hayvanlarımızın etlerinden en lezzetli ve en sağlıklı sakatat parçalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Firmamızın satmış olduğu ürünler arasında süt ve süt ürünleri de yer alır. Kahvaltı sofralarınızı şenlendirmek istiyorsanız ve kendinizi doğal bir ortamdaymış gibi hissetmek istiyorsanız ürünlerimiz bu isteklerinizi yerine getirmeye hazır.

Edirne hayvancılık sektöründe bulunan firmamızın satışını yaptığı ürünler oldukça çeşitlidir. Puka Et Süt Şarküteri olarak her türlü peynirin üretimini yapıyor, organik tereyağı ve tuzsuz tereyağı gibi farklı ürünlerin üretiminde yer alıyor ve son olarak el yapımı olan ve en doğal ürünlerden meydana getirilmiş reçellerimizi sizler için yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar