• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pusula Otomativ Özel Servis

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Küçük - Barbaros Göncü

Hayatımızın neredeyse vazgeçilmezleri, zorunlukları ve kolaylaştırıcıları haline gelen otomobillerinizi profesyonel hizmetlerimizle bakım ve onarım yapıyoruz. Daha kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı ve tecrübeli personellerden yararlanın istiyoruz. Yapmış olduğumuz her türlü araç bakımında sizlerin güvenle yola çıkabileceği, endişe duymadan, tereddüt etmeden kullanabileceğiniz işler ortaya çıkarıyoruz.

Araç bakım ve onarım hizmetinin öneminin insan hayatına verilen önem kadar değerli olduğunu biliyoruz. Trafikte güvenle seyreden araçların sorumluluk sahibi ellerden bakımı yapılmış ve onarılmış olması gerektiği misyonuyla hizmet veriyoruz. Otomotiv özel servis Ordu ilinde ne denli kaliteli olmalı ve ne tür hatalardan kaçınmalı diye sorguluyoruz. İşimizi önemsiyor, değer veriyor ve bakım, onarım hizmeti verdiğimiz araçlara bunu yansıtıyoruz. Kaliteli işin, kişinin ustalık ve disiplininden geçtiğini biliyoruz.

Zaman kavramını dikkate alarak, üstlenmiş olduğumuz bakım, onarım hizmetlerini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzeme ve ekipmanlar kullanarak iyi işlerin çıkması için gerekli olan tüm çabayı sarf ediyoruz. Endişe duymadan binebileceğiniz otomobiller için çözümler üretiyoruz. Profesyonel personellerimizle dikkatli çalışmalar neticesinde kaliteli işler ortaya koyuyoruz.

Gelişen teknolojileri takip ederek, araçlarınızın bu teknolojik gelişmelerden faydalanması için uğraşlar veriyoruz. En yeni donanım ve ekipmanlarla tamir, bakım ve onarım hizmeti vererek daha düzgün işler ortaya koyuyoruz. Yalnızca araç bakımını yapmak için değil, gerçekten aracın gereksinimlerini, ihtiyaçlarını, eksikliklerini tespit ederek doğru uygulamalarla düzeltilmesini sağlıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetin sizlerin tercihi olacağının bilincindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR