• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

R&b Tobacco Shop

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Başak Korlu

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

R&B Tobacco Shop olarak İstanbul Ataşehir’de hizmet veren firmamız yılların deneyimi, tecrübesi ve özverisiyle her geçen gün daha iyisini ve daha kalitelisini hayata geçirmekte, üst düzey çözümler üreterek gerek bireysel gerekse kurumsal türün mahsulleri ihtiyaçlarını başarıyla karşılamaktadır. Yıllar önce ilk adımımızı attığımız andan itibaren kısa sürede bölgemizde fark yarattık. Bölgemizin en çok tercih edilen tütüncüsü haline geldik ve başarılarımızı yeterli görmeyerek daima daha iyisi için çabalıyoruz. Önceliği siz kıymetli müşterilerimize veriyor, sizlerin ihtiyaçlarını gözetiyor ve tercihleriniz doğrultusunda en uygun çözümleri tam zamanında hayata geçiriyoruz.

İstanbul alışveriş sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz. Dünya standartlarında ürünlerle sizleri buluşturmak adına sektörün en güçlü markalarıyla iş birliği yapıyor, en kaliteli ürünleri stoklarımıza taşıyoruz. Tütün ve nargileye dair her ne gerekiyorsa geniş ürün yelpazemiz içinde yer veriyor, ürü çeşitliliğimizi sürekli arttırmaya çalışıyoruz. Bu sayede her ihtiyaca, her zevke ve damak tadına uygun seçenekleri sizlere sunuyoruz.

İşletme olarak yerli ve ithal ürün gruplarımızla en kaliteli ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Alanında uzman, tecrübeli, deneyim sahibi, işini saygıyla yapan bir kadroyla çalışıyor, sürekli kendini geliştiren personellerimiz sayesinde sizleri daha başarılı hizmetlerle tanıştırıyoruz. Nargile satışı, nargile takımı satışı, nargile tütünleri satışı, toptan tütün satışı, nargile kömürü satışı, tütün satışı ve daha fazlasını yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR