• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ripear Oto Elektrik ve Trafik Takip

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdoğan İpek

İzmir otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda hareket etmektedir. Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle birlikte firmamızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Tam donanımlı firmamızda her zaman daha iyisini hedefliyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Ekibimizin yeniliğe açık olması sayesinde sektörde gerçekleşen yeniliklerden anında haberdar oluyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermiş oluyoruz.

Firma olarak kullandığımız makine ve malzemelerle aracınızın iç ve dış detaylı temizliğini yapıyoruz. İsteğiniz üzerine aracınızı temizlerken köpük kullanıyoruz. Eğer isterseniz sadece su ile yıkama yapabiliyoruz. Aracınızın koltuklarınızı, koltuk kılıflarını ve araç içi paspasları temizliyoruz. Pasta cila, oto boyama, far temizliği gibi çeşitli çalışmalar da düzenliyoruz. Aracınızın motor bakımını yapıyoruz. Kullandığımız malzemelerin yüksek kaliteye sahip olması sayesinde çalışmalarımızı özenle ve dikkatle tamamlıyoruz.

Ekibimiz, çalışkan ve azimli kişiliğe sahip olduğu için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Kısa sürede tamamlanan çalışmalar sonucunda hem sizlerin hem de firmamızın zamanından tasarruf sağlıyoruz. Firma olarak birçok rakip firmaya göre daha uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Aracınızı bize emanet ederek aracınızın güvenliği sağlamış olursunuz. Vermiş olduğumuz hizmetlerden eksiksiz ve tam anlamıyla yararlanırken maddi anlamda kazanç sağlamış olursunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR