• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rumeli Baharı Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Fındık

Rumeli Baharı Restaurant‘ı , 1991′den bu yana bu sektörde hizmet veren tecrübeli işletmeci Bahar Bilen ve ailesi tarafından 1 Ocak 2013 tarihinde açılmıştır. Eskişehir’ in kalbi olan Doktorlar Caddesinde bulunan mekanımız, kendine özgü Rumeli konseptiyle, eskiyi ve yeniyi sentez ederek, kültürler arası bir köprü oluşturmaktadır.
Rumeli ve Anadolu mutfaklarından seçilmiş lezzetler, profesyonel hizmet anlayışı ve sıcak atmosferi ile Rumeli Baharı Restaurant’ ı kısa sürede afiyet ve huzur bulabileceğiniz bir yer haline gelmiştir.
Müessesemiz; 70 kişilik Rumeli, 18 kişilik Vardar, 14 kişilik Tuna salonları ve yaz günleri faaliyete geçirilen terası ile hizmet vermektedir. Ayrıca internete sınırsız kablosuz erişimi sağlanmaktadır. Aile organizasyonlarında 4 yaş üzeri çocuklar için ayrı bir oda tahsis edilmektedir. Hijyen, servis, kalite ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde taviz verilmemektedir.
Sadece size özel Şehir içinde günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir mekan; Hep hayalini kurduğunuz o büyülü kaçış ya da romantik bir kutlama; Bir dostunuzla keyifli bir akşam yemeği; Akşamları iş çıkışı küçük bir kaçamak; Arzu ettiğiniz her ne olursa olsun Rumeli Baharı Restaurant‘ ı sizin için en iyi seçenek olacaktır. Bu samimi ve nezih ortamda size ait o köşeyi keşfetmeniz için sizi bekliyor…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR