• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Route 49 Restaurant Mangal Piknik Alanı Bungalov Evleri Kamp Yeri Kır Düğünü

Adres :

Davutlar Sanayi Sitesi Karşısı Zengin Sokak No 16 Davutlar Kuşadası Aydın Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Öz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozba@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 482 58 83

Whatsapp 2:

0 (530) 482 58 83

Route 49 Restaurant Mangal Piknik Alanı Bungalov Evleri Kamp Yeri Kır Düğünü

Bugün geldiğimiz noktada elde etmiş olduğumuz tüm unvanların ve saygınlığın en büyük etkenlerinden biri kalite yönetim sistemimizi en iyi şekilde uygulamamız olmaktadır. yemek sektöründeki faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz istikrar ve kalite standartlarından taviz vermeyen anlayış sayesinde tüm çalışanlarımızın sahip olduğu bilinçle firmamızın gelişmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ek olarak firmamız bünyesinde faaliyet göstermekte olan tüm personelimizin ne kadar değerli bir iş ortaya koyduğu fikrini de onlara hatırlatarak firmamızın sürdürülebilir süreciyle anımsanmasını mümkün kılıyoruz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR