• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rövanş Playstation

Adres :

Şeker Mah. Hoca Cihan Tekke Caddesi No: 58 / G Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Okuyan

E-Posta Adresi :

rovansplaystation42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 025 28 50

SelçukluPlaystation sektörünün en eğlenceli ismi Rövanş Playstation sizleri bekliyor. Firma olarak gençlere ve kendini genç hissedenlere eğlence dolu anlar yaşatmak için ekranlarımızı açıyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte Selçuklu ’da bulunan salonumuza gelerek oyun oynayabilir, bir şeyler yiyebilir ve içebilirsiniz. Arkadaş ortamınızla keyifli vakit geçirmek için tercihinizi bizden yana yaparak pişman olmayın. Burada son teknolojiden yararlanarak sizlere hizmet veriyoruz.

Tüm güncel oyunlar bizde. İstediğiniz oyunu oynayabilir ve vaktinizi daha eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. İsterseniz arkadaşınızla birlikte gelebilir ve oynayabilirsiniz ya da isterseniz burada kendi oyun arkadaşlarınızı seçebilir, eşleşebilir ve doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Gelmiş geçmiş en iyi oyunları bünyesinde barındıran firmamız, sizlerin isteklerine en doğru cevabı sunmak adına yeniliklerden anında haberdar oluyor. Bu yenilikleri kısa sürede firmamıza kazandırıyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimizin istediği oyunu oynamasına imkan sağlamış oluyoruz. Burada oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirirken fast food çeşitlerimizden ve sıcak soğuk içeceklerimizden yararlanabilirsiniz. Burada verdiğimiz tüm hizmetler sizlerin memnuniyeti içindir. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini olumsuz etkilemeyi asla istemeyiz. Bu yüzden verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde sunmaya gayret ediyoruz.

Kendimizi geliştirmeye ve yeni oyunları salonumuza kazandırmaya devam edeceğiz. Sizlere daha eğlenceli bir ortam sunmak adına yenilikler yapmaya da devam edeceğiz. Sektörün lider ismi olarak kalitemizden ödün vermeden varlığımızı koruyacağız. Eğlenceli, samimi ve güler yüzlü ekibimizle her zaman Rövanş Playstation ’da sizlerleyiz.

konya selçuklu playstation,konya selçuklu playstation salonları,konya selçuklu playstation oyunları,konya selçuklu playstation oyun salonları,konya selçuklu pes 20 oyun salonu,konya selçuklu fifa 20 oyun salonu,konya selçuklu pes 2020 oyun salonu,konya selçuklu fifa 2020 oyun salonu,selçuklu playstation,selçuklu playstation salonları,selçuklu playstation oyunları,selçuklu playstation oyun salonları,selçuklu pes 20 oyun salonu,selçuklu fifa 20 oyun salonu,selçuklu pes 2020 oyun salonu,selçuklu fifa 2020 oyun salonu,selçuklu playstation kiralama,selçuklu playstation kiralama yapanlar,selçuklu PlayStation Oyunları kiralama,selçuklu kiralık PlayStation Oyunları,selçuklu kiralık PlayStation,selçuklu PS4 Oyunları kiralama,selçuklu En iyi PS4 oyunları kiralama,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR