• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rush Burger

Adres :

Kayacık Mah. Şehit. Cemil Engin Deniz Cad. No: 19/b Kocaeli » Karamürsel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Akyazıcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Zengin menüsüyle ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan Rush Burger değerli müşterilerine A kalite et sunmaktadır. Her kesime hitap eden büyük küçük herkesin dikkatini çeken işletmemiz Kocaeli fast food sektörün de güvenin adresi olmuştur. Cazip fiyatlarla müşteri potansiyelini gün geçtikçe arttırmakta ve her geçen gün kendini geliştirmektedir. Hedeflerini her zaman yüksek tutan ve dünyanın en iyisi olma yolunda adım adım amacına ulaşan bir işletme olmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan işletmemiz tüm yenilikleri bu memnuniyeti arttırmak için getirmektedir.

Özverili ve disiplinli çalışmayı prensip haline getiren işletmemiz daima bu prensiple hareket ederek hizmet vermektedir. Sadece karın doyurmayı değil yemek yemeyi zevkli hale getirmeyi de bir görev haline getirmiştir. En kaliteli ürünleri en hijyenik ortamlarda muhafaza ederek sizlere servis etmekteyiz. Günlük taze etlerimiz sizlerin damak tadına uygun olarak pişirilmekte ve standartlara uygun kesilerek sizlere sunulmaktadır.

Değerli müşterilerimizin rahat bir ortamda yemek yemeleri için işletmemiz nezih ve rahat bir ortam oluşturarak sizlere bu konuda da kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerin sağlığı bizler için her şeyden önce gelmekte ve bu konuda da gerek ürünlerimizin gerekse personelimizin hijyeninde maksimum seviyede tedbirler alınmaktadır. Tüm gıda sertifikalarımız ile sizlere güvenli bir hizmet vermek bizleri ayrıca güçlü bir tercih sebebi yapmaktadır. Bizlere olan güven kalitemizden gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR