444 24 98
  1. Enerji
  2. Antalya
  3. Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat

Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat İletişim Bilgileri

Sa-tek Sağlam Enerji Inşaat

Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat   sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.     Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat  olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.     Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.           Misyonumuz,   Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat  olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.       Vizyonumuz,     Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Adres Adres Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi 5047 Cami Karşısı Sağlam Apartmanı No : 1 Manavgat Antalya
Telefon 1 Telefon 0 (532) 244 28 43
Yetkili Yetkili İsmail Sağlam
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Antalya » Manavgat
Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi 5047 Cami Karşısı Sağlam Apartmanı No : 1 Manavgat Antalya

Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat Firması Hakkında

Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat FİRMA GÖRSELLERİ

Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat
Sa-Tek Sağlam Enerji Inşaat