• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sabır Metal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Berkan Sürer - Yılmaz Türkyılmaz

  • firma fb

Firmamız; İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar içinde bulunduğumuz faaliyet alanımızda emin adımlar ile ilerleyerek üretimini yaptığımız ferforje ve demir ürünler ile adımızdan övgü ile söz ettirdik. Firmamızın temel çalışma prensibi müşteri memnuniyetidir. Bu prensibimiz ışığında almış olduğumuz tüm projelerde müşterilerimizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarını göz önüne almaktayız. Projelerimizin tasarımlarında geleneksel uygulamaları modern yaklaşımlar ile harmanlayarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Bununla birlikte faaliyet alanımızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çözüm odaklı sonuçlar üretmekteyiz.

Firma olarak çelik çatı sistemleri başta olmak üzere metal ve alüminyum korkuluk ve küpeşte, pvc kapı ve pencere sistemleri imalatı ve montajı, dış cephe giydirme uygulamaları, cam balkon sistemleri demir kaynak işleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firma olarak tasarım, üretim ve montaj aşamalarını kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte müşterilerimize en uygun fiyat ve en uygun ödeme koşulları sunmaktayız. Siz de ücretsiz keşif avantajımızdan yararlanmak için sayfamızda verilen numaralardan bizimle irtibata geçip randevu alabilirsiniz.

Firmamız aldığı projelerde her zaman müşterilerimizin refah, huzur ve konfor içinde yaşayabileceği yaşam alanları oluşturmayı çalışmıştır. Dolayısıyla firma olarak amacımız sürekli üretmek ve çalışmak üzerine odaklanan politikamız ile yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Bunun için sektördeki faaliyet alanımızdaki liderliğimizi perçinleyerek pazar payımızı arttırmak başlıca hedefimizdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR