• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sach Sacha Bayan Kuaförü

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mariya Mukasheva

  • firma tw
  • firma instagram

Güzellik kendinizi daha iyi, daha özgüvenli hissetmeniz için önemli bir faktördür. Kendinizi daha iyi hissettiğiniz her durumda adımlarınızı daha sağlam atar, kararlarınızı daha radikal verirsiniz. Güzellik kendinizden daha emin hissetmenizi sağlar. Güzelliğinizi arttırmanızın yolu daha bakımlı olmaktan geçer. İstanbul kuaför sektöründe sizlere hizmet sunan firmamız kendinizi daha iyi hissetmeniz için gerekli olan bakımı sağlamaktadır. Firmamız vizyonunu müşteri memnuniyetine dayandırarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Yüz güzelliğinizi ön plana çıkaran gözleriniz için lifting uygulamamız hizmet bünyemizdedir. Gerçekleştirdiğimiz bu uygulama sayesinde kirpikleriniz belirli bir süre olduğundan daha hacimli ve uzun görünür. Daha çarpıcı bakışlar için bu uygulamamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

En önemli güzellik unsurlarından biri olan saç simanızı tamamlar niteliktedir. Saçlarınıza uygulatacağınız çeşitli işlemler ile kendinize farklı tarzlar katabilir, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz farklı bir havaya bürünebilirsiniz. Firmamız sizlere bu hissiyatı yaşatabilmek için renklendirme, kesim, ombre işlemlerini özenle gerçekleştirmektedir. Salonumuzda en özel günleriniz için gelin başı, nişan başı size en çok yakışacak şekilde yapılır.

Günlük yaşamınızın temposundan en çok etkilenen elleriniz için manikür hizmetimiz özenle yapılmakta yıpranmış tırnaklarınız gereken bakıma ulaştırılacaktır. Tüm manikür pedikür işlemlerinde kullandığımız materyaller titizlikle temizlenmektedir.

İşlerini profesyonellikle gerçekleştiren kadromuz, konforlu vakitler geçirebileceğiniz nezih mekânımızda istediğiniz hizmetleri özenle yerine getirmektedir. Kendinize gereken değeri vermek için firmamızı tercih edin. Unutmayın siz buna değersiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar