• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sağlam Adımlar Anaokulu

Adres :

Hadımköy Mh. Cahit Sıtkı Tarancı Cd. No: 86 Kiptaş 1. Etap Arnavutköy/istanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Canan Meral

E-Posta Adresi :

efrail_canan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 654 18 19

Whatsapp 2:

0 (537) 730 25 67
Sağlam Adımlar Anaokulu olarak İstanbul-Arnavutköy'de 2-6 yaş arası okul öncesi,Kur-an'ı Kerim,dans,ingilizce gibi eğitimler vermekteyiz.
Eğitim Sektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan anaokulumuz bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Öğreci ve veli memnuniyet oranlarına göz atıldığında anaokulumuzun bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.
Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça eğitimli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.
Sağlam Adımlar Anaokuluı olarak misyonumuz, eğitim sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Öğrenci ve velilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR