• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sağlam Rot Balans

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Salih Kömleksiz

  • firma fb

Oto lastik ve jant, rot balansı, lastik basınç sensörü gibi otomobil sektöründe ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sizlere ulaştırmaktayız. Firmamız ülke menfaatlerini ve şirket karını da göz önünde bulundurarak kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Firmamız müşteri odaklı hizmet prensibi ile her geçen gün kendini büyütmeye ve daha kaliteli, daha sağlam hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini tam olarak sağlayabilmek ve onlardan gelen taleplere zamanında cevap verebilmek için var gücü ile çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız sektördeki artan rekabet ortamında canlı ve dinamik bir şekilde piyasada varlığını sürdürebilmek için sunduğu hizmetlerini üstün kalite standartlarında sürekli olarak yenilemeye çalışmaktadır.

Kastamonu oto lastik ve jant sektöründe her geçen gün artan hizmet anlayışımızla sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Güler yüzlü personelimiz ve uygun hizmet fiyatlarımızla bizler kaliteli hizmetin kapılarını aralamakta ve sizlere uygun hizmetler sunmaktayız. Otomobillerinizdeki hasarın en kısa sürede giderilmesi için usta ellerle sizlere yardımcı olmaktayız.

Firmamız hizmet anlayışını daha kaliteli hale getirebilmek için her geçen gün yeni gelişmelerden haberdar olmaya çalışmaktadır. Bizler müşterilerimiz için en iyisini düşünmekte ve elimizden gelenin de en iyisini sunmaya çalışmaktayız. Bizlere iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Diğer taraftan web sitemizden de firmamız hakkında kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz. Her geçen gün daha da yenilenen firmamız sizlerin hizmeti için çalışmalarını sürdürmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR