• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sağlıklı Yaşam Dünyası Herbalife

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Çakır

Günümüzde doğayla iç içe ve sağlıklı bir şekilde yaşam sürmek günümüzde gittikçe zorlaşmaktadır. Şehir yaşamı, hava kirliliği, su kirliliği ve stresin zararlarıyla iç içe yaşamaktayız. Biz daha sağlıklı bir yaşam adına size yardımcı olmak için bu yola çıktık. Sağlıklı Yaşam Dünyası olarak Tuncay Çakır tarafından sizlere sağlıklı bir yaşam sunmak adına İstanbul Ümraniye’de kurulduk. İstanbul Sağlık sektöründe yaşam boyu sağlık için çalışıyoruz.

39 yıllık Herbalife kalitesiyle takviye eden gıdalar ve kişisel bakım ürünlerinin kendimize has yöntemlerimizle satışını gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizi Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu'nda yer alan Nobel Ödüllü Bilim adamlarının birlikte çalışmaları sonucunda size sunuyoruz. Biz müşteri merkezli bir firma olarak sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız için müşteri taleplerinin doğru ve eksizsiz bir şekilde karşılanması çok önemlidir. Bizler sağlıklı bir yaşama destek olmakla kalmayıp sizi hastalıklardan koruyor ve spor yaşamınıza katkıda bulunuyoruz.

Bünyemizde; Herbalife setleri, atıştırmalıklar, içecekler, shake, sporcu ürünleri, takviye gıdalar ve kişisel bakım ürünlerini bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Herbalife setlerimiz; kahvaltı, ilk adım, seviye 1, seviye 2 ve seviye 3 olmak üzere ayrılmaktadır. Sporcu ürünlerimiz; Herbalife CR7, Formül 1 Sport, Herbalife Rebuild Strenght, Herbalife Prolong ve Herbalife Rebuild Endurance olarak yer almaktadır. Kişisel bakım ürünlerimiz; yüz temizleme jeli, sabunlar, gece kremleri, losyonlar, şampuanlar ve çeşit çeşit etkili ürünlerimizden oluşmaktadır. Sağlıklı Yaşam Dünyası birbirinden etkili ürünleriyle sağlığınıza dokunmaya ve yaşamı daha sağlıklı kılmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR