• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şah Pizza

Adres :

Ertuğrul Mah. Torbalı Cad. No: 91/a İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Boyraz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yunusemreboyraz6@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 479 58 35

Whatsapp 2:

0 (537) 811 43 44

Kaliteli hizmet anlayışımızla şah pizza olarak İzmir Torbalı’da hizmet vermeye başladık. Özel olarak ürettiğimiz pizzalarımızın zengin çeşitliliği ile kısa sürede sizlerin beğenisini kazanmayı hedeflemekteyiz. Yaptığımız lezzetli pizzalar ve kampanyalar ile misafirlerimize güzel bir deneyim sunuyoruz. Seçkin ürünlerle hazırladığımız bol içerikli pizzalarımızı kaliteden ödün vermeden sizlere sunmayı hedef edinerek yola devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön palanda tutarak her damak zevkine uyan doğal ve hijyenik ürünler sunarak sürekli yenileniyoruz. Hijyenik ortamlarda hazırlanan pizzalarınızı güler yüzlü personelimizle sizlere ulaştırmaktayız. İzmir restaurant sektöründe pizza denilince müşterilerimizin aklına biz geleceğiz. Deneyimli servisçilerimizin yanı sıra bu lezzeti sizlere sunan kıdemli ustalarımızla birlikte sizlerin istek ve arzularınıza göre içerik hazırlayıp siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi servis etmekteyiz. Pizza seçeneklerimizin yanında lahmacun ve pide ürünlerimizi de servis etmekteyiz. Her damak tadına uygun lezzetleri bir arada sunmaya özen göstermekle birlikte kalitemizden ödün vermemek bakımından özel olarak bölümünde ustalaşmış ustalarımız sayesinde sizlere hizmet ediyoruz.

Sektöre yeni katılmamıza rağmen sektör içerisinde farkımızı net olarak göreceksiniz. Gerek temizlik gerekse lezzet olarak ayrıcalıklarımızı deneyimleriniz doğrultusunda yorumlayacaksınız. Bu yorumlamalar sayesinde bizlerde yenilikçi anlayışımızla birlikte yeni projelerle bu görüşleri harmanlayıp sizlere yepyeni lezzetler sunmaya devam edeceğiz. Güven içerisinde ailenizle sevdiklerinizle tüketeceğiniz ürünlerimiz gerekli denetimler sonucu mutfağımıza girmektedir. Sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanılmadığı gibi mutfağımıza da girmemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR