• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şah Sultan Lokumları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kasım Kayretli - Dursun Kayretli

Ülkemiz lezzetleri arasında tatlıların çok önemli bir yeri vardır. Bin bir türlü tatlı, günün her saatinde tüketilmeye hazır şekilde sofralarımızda, maslarımızda yer alabiliyor. Bunlar arasında lokum apayrı bir yer tutuyor ve bugün sadece ülkemizin her karışında değil, dünya genelinde de meşhur halde bulunuyor. Türk Lokumu olarak bir marka olmuş bulunuyor. Fakat lokumun sahip olduğu bu popülerlik onun hakiki lezzetini aynı oranda korumasının önüne geçmiş ve çoğu kişi orijinal lokun tadından mahrum kalmış bulunuyor. Çorum merkezde faaliyet gösteren Şah Sultan Lokumları olarak bizler bölgemizde bu boşluğu doldurmak için uzun yıllar önce yola çıktık.

Çorum yeme içme ve eğlence sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yıllardır önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bunun için her biri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, yetenekli ustalarla çalışıyoruz. Deneyimli ustalarımızın onlarca çeşitte hazırladıkları ürünlerimizin her birinin gerek hazırlanış koşullarında gerekse malzeme tedariklerinde büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Bütün malzemelerimizi güvenilir yerlerden, sertifikalı malzemelerden seçiyoruz. Hijyen olgusundan asla taviz vermeyerek müşterilerimizin sadece en lezzetli lokum çeşitleriyle değil, aynı zamanda en sağlıklı tatlılarla da buluşmalarını sağlıyoruz.

Firma olarak çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede her damak zevkine hitap edebilen lokumlar, tatlılar üretiyoruz. Hepsini taptaze, en leziz halleriyle ve daima en uygun fiyat avantajlarıyla servise açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR