• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Şahin Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Vedat Şahin

reklam logosu
  • firma instagram

Televizyon izlerken ya da dinlenirken koltuklarda çok fazla vakit geçirmektedir. Sadece evde değil iş yerlerinde, kafelerde birçok yerde koltuk kullanılmaktadır. Koltuklar bir evin ve çeşitli yerlerde kullanılan eşyalarının başında gelmektedir. Üzerleri çeşitli kumaşlar ile kaplıdır. Çok çeşitli formlarda ve özelliklerde koltuk modelleri bulunmaktadır. Zaman içerisinde koltuklar kirlenmeye başlamaktadır.

Kirlenen koltukların zaman içerisinde renginde değişiklikler görülebilmektedir. Koltuklarında belirli periyotlarda temizlenmesi gerekmektedir. Böylelikle kirler fazla birikmez ve koltuklarınız ilk günkü halleri korunmuş olur. Koltuk temizlemek kolay bir iş değildir. Çok fazla güç istemektedir ve uzun zamanlar almaktadır. Temizlemek önemlidir ancak koltuklar derinlemesine temizlenmelidir. Sağlık her şeyden değerlidir ve koltuklardan da hastalıklarda bulaşabilmektedir.

Hem sağlık hem de koltukların daha iyi bir şekilde kullanılabilmesi temizlenmelidir. Adana Şahin Koltuk Yıkama olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. Koltuklarınızın özelliklerine göre uygun temizlik malzemeleri seçilmektedir. Bu alanda deneyimli ve uzman kişiler oluşan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Koltukların özelliklerinden kastımız koltuğun deriden mi nasıl bir kumaştan yapıldığıdır. Çünkü her kumaşın yapısı ve özellikleri çok farklıdır. Bu nedenle temizlerken farklı malzemeler kullanılmaktadır. Koltuk temizleme makinelerimiz ile koltuklarınız tüm kir ve tozdan arındırılmaktadır.

Sizlere en iyi şekilde hizmet edebilmek için gelişen teknoloji yakından takip edilmektedir. Temizlikte kullanılan cihazlarımız düzenli olarak bakımı yapılarak en iyi şekilde çalışabilmesi için özen göstermekteyiz. Bunun yanında gelişen teknolojiyi de hizmetlerimize adapte etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR