• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şahin Mobilya Koltuk Döşeme

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aydın Şahin

  • firma instagram

Alanında uzman çalışan kadrosu ve donanımlı ekipmanları ile verdiği kaliteli hizmetleriyle sektörde öne çıkmayı başaran firmamız Şahin Mobilya Koltuk Döşeme birmilyonnokta.com üyelerinden birisidir.

İstanbul koltuk döşeme sektöründe hizmet veren firmamız Şahin Mobilya Koltuk Döşeme, eski koltuklarınızı sizden alarak yeniler ve sizlere teslim eder. Koltuğunuzda eğer bir sorun varsa tamir ederek sorunsuz hale getiriyoruz.

Sizlere pek çok renk ve kumaş seçeneği sunarak hayalinizdeki mobilyalara kavuşmanızda yardımcı oluyoruz. Kaliteli kumaşlarımız kolay temizlenebilir özelliktedir. Bu sayede özelliğimiz sayesinde temizlik için ayırdığınız vakitten tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Nemli bezle koltuğunuzu silmeniz yeterlidir. Temizlik ürünlerine veya yıkattırmanıza gerek yoktur.

Ağarma, renk değiştirme veya solma gibi sorunlar yaşamamanız için özel üretilmiş kumaşlarımızla döşeme hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız zararını maddi ve manevi şekilde karşılayarak mağdur olmanızı engelliyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bizi tercih eden müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kaliteli kumaş seçeneklerimizi sunuyoruz. Daha sonra hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başlayarak en kısa sürede koltuklarınızı teslim ediyoruz.

Siz de avantajlı tekliflerimizden yararlanmak isterseniz bizi her zaman telefon numaramızdan arayabilir, WhatsApp hattımıza yazabilir veya İstanbul Avcılar’ da hizmet veren iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Müşterilerimize ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yaparak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR