• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sakarya Akyazı Adaklık ve Kurbanlık Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Abdullah Kırlak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Sakarya Akyazı Adaklık ve Kurbanlık Merkezi isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarı imzasını atmış olan değerli firmamız müşterilerimizin ihtiyacı olan eti en iyi şekilde temin etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem veriyorum ve müşteri memnuniyetini sağlamak için canla başla çalışıyor. Her geçen gün kendini biraz daha büyütüp geliştiren değerli firmamız, sağlıklı bir ortamda yetişmiş hayvanlar ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

Sakarya hayvancılık, eşinin ehli çalışanları ve büyük mekânı ile gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Firmamız sizler için hem küçükbaş hem de büyükbaş hayvan alışveriş hizmeti sunmaktadır. Sağlık uzmanlarının da belirttiği gibi et tüketimi insan sağlığı için oldukça önemli ve gereklidir. Hem sağlığınız için hem de lezzetli bir et yemek istiyorsanız firmamızdan hayvan alışverişi yapabilirsiniz. Zamanında tüm aşıları yapılmış olan ve oldukça iyi bir şekilde beslenip büyütülmüş hayvanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Lezzetli ve sağlıklı hayvan eti arıyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Firmamıza iletişim numarası üzerinden dilediğiniz zaman arayarak anında ulaşmanız mümkündür. Ayrıca mekânımıza gelip yerinde alışveriş te yapabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hayvan alışverişinin en doğru adresindesiniz. Eşi benzeri olmayan değerli firmamız, sizlere yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet sunmaya devam ediyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR