• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şakir Zurna Dürüm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Bey

Sultanbeyli’de adından sıkça söz ettiren Şakir Zurna Dürüm birmilyonnokta.com üyesidir.

İstanbul restaurant dendiğinde akla fast food, ev yemekleri ve kebapçılar gelmektedir. Firmamız kebap çeşitlerinden en lezzetlisi olan dürümünü siz değerli müşterilerimizin zevkine sunmaktadır. Yılların verdiği deneyimle işinde tecrübeli ustaların çalıştığı firmamız müşterilerimizin hem göz hem de damak zevkine hitap etmekten mutluluk duymaktadır.

Restaurant hizmetimize bir de alo paket servisimizi de ekleyerek daha geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Dürümlerimizin yanında müşterilerimize patates kızartması, turşu ve salata ikramımız da mevcuttur.

Dürümlerimizi sizlerin isteğine göre soğanlı, soğansız, patates kızartmalı, acılı, acısız olarak yapmaktayız. Et ürünlerimiz doğal ve tazedir. Yemeklerde kullandığımız baharatlar özel üretimdir. Yeşillikler temiz ve tazedir. Müşterilerimize ikram ettiğimiz turşular kendi imalatımızdır. Kullandığımız etlerimiz az yağlıdır. Yemekler yapılırken kullanılan aletler her zaman hijyen kurallarına göre yıkanır, temizlenir. Yine dürümlerde kullandığımız lavaşlarımız da usta ellerin ürünüdür.

Alo paket servisimizde hızlı teslimatı sağlamak üzere motorlu kuryelerimiz hizmet vermektedir. Siparişi en hızlı ve ambalajı bozulmadan, soğumadan teslim etmek adına azimle çalışmaktayız. Sultanbeyli’nin her yerine servis imkanımız bulunmaktadır.

Uygun fiyatlarımızla ve hızlı teslimat hizmetimizle sizlerin memnuniyetini sağlamak adına kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

Restaurantımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Eğer zamanınız yoksa telefonla bizi arayarak da tadına doyamayacağınız dürümlerimizden sipariş verebilirsiniz. Her zaman bir telefon kadar yakınınızdayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR