• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saklı Vadi Restaurant

Adres :

Ömerli Sırapınar Köyü Leylak Sokak No: 3-4 Çekmeköy İstanbul İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abidin Bakır-sefer Duran

E-Posta Adresi :

seferduran@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 094 40 22

Whatsapp 2:

0 (532) 241 99 28

Saklı Vadi Restaurant olarak İstanbul-Çekmeköy de hizmet vermekte oluptokat kebabı,sepme kahvaltı,kahvaltı evi kahvaltı salonu,kendin pişir kendin ye,et mangal,aile restaurantı,alkollü restaurant,kır düğünü,özel gün organizasyonu,toplantı yemekleri,dernek yemekleri,özel günlere toplu yemek,yılbaşında açık restaurantlar vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR