• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sal10hairchefs

Sektör :

Yetkili Kişi :

Övünç Şan -tolunay Yaray

Kuaför uygulamaları bütün bayanların ilgisini çeken, ihtiyaçlarına karşılık gelen, en güzel anlarında kurtarıcısı olan uygulamalardır. Adana Seyhan’da faaliyet gösteren Sal10hairchefs kuaför salonumuz uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha da ileriye taşıyarak siz değerli müşterilerimizin güzellik ve kişisel bakım ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Daha bakımlı ve daha güzel olmak isteyen, geçici veya kalıcı çözümler arayan herkesi salonumuza davet ediyor, ayrıcalıklarımızdan yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Adana kuaför sektöründe sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli, daha modern, modaya en uygun hizmet verme çabası içindeyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyor, heyecanla yaptığımız işimiz ile sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. En doğru zamanda en doğru sonuçları ortaya çıkararak arzuladığınız görünüme sağlığınızdan taviz vermeden kavuşmanızı sağlıyoruz. Sektörde meydana gelen gelişmeleri, yenilikleri yakından takip ediyor, hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında uygulamalara imza atıyoruz.

Sektöründe lider olmayı benimseyen işletmemizde sizlere yenilikçi, kaliteli, dürüst ve ilkeli bir hizmet veriyoruz. Kişisel bakım alanındaki dünya markalarının en yeni ürünlerini sizlerle buluşturuyor, her biri alanının en seçkin ürünlerini uygulamalarımızda kullanıyoruz. Alanında uzman, tecrübeli, zevkli tasarımları olan, dinamik kadromuzla kişiye özel tasarımlar ve kişisel bakım fikirleri geliştiriyor, organizasyonun, mekânın, ortamın özelliklerine göre tasarımlar yapıyoruz. Modayı yakından takip ederek en trend tasarım ve uygulamaların salonumuzda hayat bulmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR