• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Salon Cemil

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cemil Aytulun

reklam logosu
  • firma instagram

Salon Cemil, bir kuaförden çok daha fazlası olarak Manisa Merkez’de siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyor. Çeşitli saç modelleri ve ilginç saç tasarımlarıyla da büyük ilgi ve beğeni toplayan salonumuzda, uzman ve alanında tecrübeli kuaförler hizmet vermektedir. Müşterilere karşı kibar ve nazik tutumlar sergileyen saç bakım ve kuaför ekibiyle çalışan işletmemiz, tam bir ekip çalışması halinde çalışarak istediğiniz saç ve sakal şeklini kısa sürede sizlere sunmaya gayret ediyor. Nezih ve sakin salonuyla da dikkat çeken Salon Cemil, sizleri evinizde hissettirmek için elinden geleni yapan iş arkadaşlarıyla çalışmaya özen gösteriyor.

Erkek saç bakım konusunda kendini uzmanlaştırmış halde olan firmamız, sektöründe lider markalardan bir tanesidir. Pek çok farklı çeşit saç ve sakal stilleriyle rakip işletmeler arasından sıyrılan firmamız, kişisel bakımına önem veren erkeklerin uğrak mekanı olmaya devam ediyor. Firmamız, kalite standartları çerçevesinde olabildiğince hızlı ve kaliteli hizmet vermeye çalışıyor. Saç ve sakal modasını da yakından takip eden işletme çalışanları da, ünlülerin saç ve sakal tasarımlarına göre sürekli kendilerini güncel tutarak sizlerin farklı istekleri konusunda da hizmete hazır olmaya devam etmektedirler.

Saç bakım ürünleri hususunda kusursuz bir envanteri bulunan salonumuzda her yaştan erkek vatandaşlarımıza hizmet verilmektedir. Kalite ve cazip fiyatlarla da sektöründe rakipsiz olan firmamız, sürekli inovatif değişiklikler yaparak kendini yenilemektedir. Manisa Merkez Kuaför işletmemizle tüm erkeklerin hizmetindeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR