• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Erdem Saç Tasarım

Adres :

Adnan Kahveci Mahallesi, Osmanlı Caddesi /beylikdüzü/istanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Türkeş

E-Posta Adresi :

erdemkemal.turkes@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 086 92 73

Firmaya Mesaj Gönder

İstanbul ilinde Güzellik-Kişisek bakım sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, sektörünün ilkleri arasında bulunmaktadır. Geçmişten aldığımız gücümüzü geleceğe taşımak üzere hizmet vermekteyiz.
Güzellik-Kişisel bakım sektöründe İstanbul şehrinde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz siz müşterilerine her zaman en iyi ürünü en iyi hizmet ile birlikte sunmak üzere çalışmaktadır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte işletmemiz müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak dikkate alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz.
Kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön olan tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek sizlere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Salon Erdem Saç Tasarım firması olarak çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket ettik ve bundan sonraki dönem içinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürerek en kaliteli üretimleri yapacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR