• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saloon Last Point

Adres :

Güzelhisar Mah. 43 Sokak No: 4/a Aydın Efeler Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazmiye Yıldız

E-Posta Adresi :

-

İnsanlık tarihinin kuruluşundan buyana güzellik her zaman dillerde yer etmiş bir konudur. Gün geçtikçe yaşam standartlarının artması neticesinde estetik görünmek ve bakımlı görünmek önem kazanmaya başlamıştır. Bu durumun sonucunda ise kişisel bakım hizmeti veren kuaförler artmıştır. Saloon Last Point olarak kişisel bakım, makyaj ve saç tasarımı gibi konularda siz değerli müşterilerimize kalite standartlarının üzerinde bir hizmet sunmaktayız.

Saloon Last Point olarak Aydın il merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Aydın kuaför hizmetleri alanında önemli bir yere kavuşmuş bulunmaktayız. Bu başarının korunması için gerekli yeniliklere açık kalarak müşterilerimize en son çıkan yöntemler ile hizmet verme misyonu içerisindeyiz.

Kurumumuzda saç bakımı, saç tasarımı, gelin makyajı ve saç tasarımı, kalıcı makyaj, kalıcı oje, saç boyama hizmetleri gibi daha birçok hizmet alanında uzman ve eğitimli çalışanlarımız tarafından sizlere uygulanmaktadır. Uygulama öncesi sizlere sunularak sizin beğeniniz ve profesyonel uzmanlarımızın yorumları neticesinde karar verilerek onay işlemi sonrasında sizlere uygulanmaktadır.

Sizin için güzelliğiniz ne kadar önemli ise bizler içinde bir o kadar önemlidir. Bu yüzden en iyisini elde etme yolunda, güzelliğinizi en doğal ve güzel yansıtacak çerçeve içerisinde siz değerli müşterilerimize uygulamaktayız. Eğer sizlerde profesyonel ellerde kendinize bir değer katmak isterseniz iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR