• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Saloon Meltem

firma adresi

Adres :

Atatürk Mahallesi Harbiye Caddesi No: 1/a İzmir » Ödemiş
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Meltem Aydın
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (531) 503 55 71

  • firma instagram

Saloon Meltem, birinci sınıf himet veren bimilyonnokta.com üyesi bir kuafördür. Kuaför salonumuz, sadece saç kesimi ve boyama değil, aynı zamanda kişiye özel stil danışmanlığı ve güzellik hizmetleri sunarak kadınların kendilerini en iyi hissetmelerini sağlıyor.

Uzman ekibimiz, yüz şeklinize ve yaşam tarzınıza uygun saç kesimi ve stil önerileriyle her zaman trendleri yakalamanıza yardımcı olur.

En son teknikleri kullanarak doğal görünümlü veya cesur renk değişiklikleri sağlıyoruz. Saçınıza zarar vermeden en iyi sonuçları elde etmek için kaliteli ürünler kullanıyoruz.

Düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerinizde profesyonel saç ve makyaj hizmetlerimizle yanınızdayız. Kişisel stilinize ve tercihlerinize uygun hizmetler sunarak en özel gününüzde muhteşem görünmenizi sağlıyoruz.

Yıpranmış saçlarınızı onarmak ve canlandırmak için çeşitli saç bakım ve tedavi uygulamaları sunuyoruz. Keratin bakımı, saç botoksu gibi işlemlerle saçlarınızın sağlıklı ve parlak olmasını sağlıyoruz.

İzmir kuaför salonumuzun farkı, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve sunduğumuz kaliteli hizmetlerden gelir. Profesyonel ekibimiz, alanında deneyimli ve sürekli olarak en yeni trendler ve teknikler hakkında eğitimler alır. Ayrıca, hijyen ve temizlik konusuna büyük önem veriyoruz, böylece her ziyaretinizde rahat ve güvenli bir ortam sağlıyoruz.

Müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmak için kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Her müşterimizle birebir ilgilenerek ihtiyaçlarını anlıyor ve en uygun çözümleri sunuyoruz. Misafirperver ortamımızda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Modern kadın kuaförü olarak, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Bizi tercih ederek, profesyonel hizmetlerin ve kişisel ilgimizin farkını hissedeceksiniz. Kuaför salonumuza gelin ve güzelliğinizi ortaya çıkaralım!

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar