• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şampiyon Kokoreç Ordu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şener Karakuş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kokoreç, Türkiye'de sakatat ürünleri içerisinde kültürümüzün en özel ürünlerinden biri olarak sunulmaktadır. Bilhassa Şampiyon Kokoreç Türkiye genelinde en lezzetli kokoreç seçeneklerinden birini oluştururken, firmamız Ordu Merkez ilçesinde bu markanın kalitesini sunmaktadır. Kokoreç tüketmek için her zaman sağlıklı temiz ve özel işletmeleri tercih ederek, en lezzetli seçeneğe ulaşabilirsiniz. Bu nedenle firmamız Şampiyon Kokoreç olarak Ordu fast food sektörü içerisinde hizmet vermektedir.

Şampiyon Kokoreç, Ordu’da yer alan şubesi sayesinde büyük bir işletme yapısına sahip olarak, hızlı servis ve yüksek ürün stoku ile hizmet gerçekleştirmektedir. Günlük olarak taze midye lezzeti gibi özel lezzetlerin de sunulması sayesinde firmamız çok keyifli bir tercih oluşturmaktadır.

Firmamızın sunduğu kokoreç lezzeti, klasik olarak Türkiye'de yapılan kokoreç tarifindeki tekdüze lezzet yerine çok daha özel bir tarif oluşturmaktadır. Bu bilinen eşsiz lezzetin sağlanması için ekmek arasında servis edilen bu ürünleri hem işletmemizde nezih ve hijyenik bir ortamda tüketebilir hem de isterseniz bulunduğunuz noktaya hızlı bir sipariş gerçekleştirebilirsiniz. 365 gün boyunca siparişlerinize cevap vermek için ürün sunumu gerçekleştirilmektedir.

Sunulan bu ürün yüksek kalitesi ile birlikte Türkiye'de en çok tercih edilen yapıyı sağlarken, Ordu Merkez ilçesinde de restoranımızın birçok düzenli müşterisi bulunmaktadır. Sadece kokoreç ile değil midye ve farklı çorba türleri gibi özel seçenekler ile hizmet veren firmamız, gün boyunca yoğun bir mesai sistemi ile ürün sunmaktadır.

Ordu merkez midye tava nerede yenir, Ordu merkez hamburger siparişi, Ordu merkez toptan taze midye satışı, Ordu merkez toptan midye dolma satışları, Ordu merkez toptan günlük midye dolma satışları, Ordu merkez midye dolma nerede yenir, Ordu merkez balık ekmek nerede yenir, Ordu merkez balık ekmek uskumru nerede yenir, Ordu merkez et tantuni nerede yenir, Ordu merkez tavuk tantuni nerede yenir, Ordu merkez midye tava siparişi, Ordu merkez balık ekemk siparişi, Ordu merkez et tantuni siparişi, Ordu merkez tavuk tantuni siparişi, Ordu merkez midye dolma siparişi, Ordu midye tava nerede yenir, Ordu hamburger siparişi, Ordu toptan taze midye satışı, Ordu toptan midye dolma satışları, Ordu toptan günlük midye dolma satışları, Ordu midye dolma nerede yenir, Ordu balık ekmek nerede yenir, Ordu balık ekmek uskumru nerede yenir, Ordu et tantuni nerede yenir, Ordu tavuk tantuni nerede yenir, Ordu midye tava siparişi, Ordu balık ekemk siparişi, Ordu et tantuni siparişi, Ordu tavuk tantuni siparişi, Ordu midye dolma siparişi,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR