• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sanayi Esnaf Lokantası

firma adresi

Adres :

Camiatik Mahallesi Pınar Caddesi Sanayi Sitesi 6.blok No : 1/d Tekirdağ » Malkara
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ercüment Balaç
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 763 40 08
firma wp

Whatsapp 2:

0 (541) 442 05 89

reklam logosu
  • firma instagram

Sanayi Esnaf Lokantası olarak biz, birmilyonnokta.com adresi üzerinden misafirlerimize enfes yemekler ve unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. İşletmemiz olarak, geleneksel Türk mutfağının en özel lezzetlerini sunuyoruz. Ev yapımı yemeklerimiz, taze ve doğal malzemelerle hazırlanır, misafirlerimize özgün tatlar sunar. Yemeklerimizin lezzetini korumak için günlük taze malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede yemeklerimiz her zaman taptaze ve lezzetli olur. Menümüzde her damak zevkine uygun seçenekler bulunur. Et yemeklerinden sebze yemeklerine, salatalardan tatlılara kadar geniş bir yelpaze sunuyoruz. İşletmemiz olarak, lezzetli yemekleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Misafirlerimize kaliteli yemekleri bütçelerine uygun şekilde sunmayı amaçlıyoruz.

Tekirdağ restoran sektöründe çalışan lokantamızda misafirlerimizi sıcak bir atmosferde ağırlıyoruz. Samimi personelimiz ve hoş geldin hissi ile herkesi evlerinde gibi hissettiriyoruz. Müşteri sağlığı bizim için en önemli önceliktir. Lokantamızda hijyen kurallarına büyük önem veriyoruz ve her zaman temiz bir ortam sunuyoruz.

Misafirlerimize hızlı ve dürüst hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Siparişlerinizin zamanında servis edilmesi ve doğru olması için çaba gösteriyoruz. Lokantamız, iş yemekleri ve özel etkinlikler için de mükemmel bir seçenektir. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için size yardımcı olabiliriz. Amacımız, misafirlerimize sadece lezzetli yemekler sunmak değil, aynı zamanda sıcak ve samimi bir ortamda keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktır. Geleneksel Türk mutfağına duyduğumuz sevgiyi ve saygıyı yemeklerimizde yansıtıyoruz. Eğer sıcak bir atmosferde, ev yapımı lezzetlerin tadını çıkarmak isterseniz buradayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR