• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sante Spa&wellness

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Atalay

  • firma fb
  • firma instagram

Sağlık, her şeyin başıdır. Fakat zorlu iş temposu içerisinde bunu çoğu zaman göz ardı ederiz. Oysa sağlıklı olmak için illaki zorda kalmaya, sağlığımızı kaybetmeye, stres ve tedirginlik çekmeye gerek yok. Hem keyif yapabilir hem de sağlığınızı yerinde tutabilirsiniz. Bunun için Sante Spa&wellness olarak Ankara Çankaya’da hizmet veriyor, modern mekânımızda geleneksel hamam etkinliklerimizi tercihinize sunuyoruz.

Ankara hamam sauna ve masaj salonu sektöründe fark yaratan merkezimiz kurulduğu günden bu yana ilgi odağı olmakta, sağlığına ve güvenliğine önem verenlerin bir numaralı tercihi olarak fark yaratmaktadır. Merkezimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına özel olarak hazırlanmış, son sistem salonlarımızda hizmet veriyoruz. Son sistem havuz jakuzimiz, son sistem Türk hamamımız, son sistem Fin hamamımız, saunamız, buhar odamız, masaj odalarımız müşterilerimizi bekliyor. Her detayı düşünülmüş, konforun ve rahatlığın en iyi şekilde sunulması için tasarlanmış mekânımızda kendinizi ayrıcalıklı hissedecek ve benzersiz deneyimler yaşayacaksınız.

Merkezimizde alacağınız spa masajların sağlığınız üzerinde büyük etkisi olacaktır. Vücudunuz tam olarak rahatlayacak, bütün negatif yükünü atacak ve pozitif enerji ile dolacaktır. Kaslarınızda oluşmuş her türlü spazm ve gerginlik ortadan kalkacak, vücudunuzdaki kan dolaşımı daha düzenli bir hale gelecektir. Stresiniz azalacak, gerginliğiniz ortadan kalkacaktır. Kendinize daha zinde hissedecek ve gün içinde daha aktif olduğunuzu fark edeceksiniz. Bütün bu hizmetlerimiz alanında yetişmiş, sertifikalı, özel personellerimizle yerine getiriyor, ağrılarınızdan, yorgunluğunuzdan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR