• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Saray Pide

firma adresi

Adres :

Aydınlıkevler Mahallesi Erdal Çerçi Caddesi No : 1 Muğla » Milas
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eyüp İlke
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 947 32 35

  • firma instagram

Firma olarak bulunduğumuz sektör içerisinde sunduğumuz hizmetlerimiz ile birmilyonnokta.com sitesine üyeyiz. Sizlere sunduğumuz geniş menümüz ile lezzetli ürünler hazırlayarak memnuniyetlerinize sunuyoruz. Restoranımızda sizlere hazırladığımız birçok çeşitte pideler ile eşsiz lezzetler sunuyoruz. Alanında usta kişilerce hazırladığımız en lezzetli ürünlerimizi tadan birden fazla müşterimizin memnuniyetlerini kazandık. Sizlerde bu eşsiz lezzetlerden tatmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler bulunduğumuz sektör içerisinde her zaman sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için devamlı olarak çalışıyoruz. Birden fazla müşterimizin memnuniyetlerini kazanarak geniş müşteri kitlesine sahip olarak eşsiz tatları daha fazla kişiye sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Muğla restaurant sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizler için en lezzetli tatlar hazırlamaya devam ediyor. Bizler bulunduğumuz sektöre olan hakimiyetlerimiz ile birçok çeşitte pideler hazırlayarak sizlerin memnun kalacağı menüler sunuyoruz. Otlu pide, etli pide, kıymalı pide, kaşarlı pide, karışık pide, kuşbaşılı pide, gibi çeşitli pidelerimiz ile sizler için en eşsiz lezzetler hazırlıyoruz. Ayrıca lahmacun, pizza çeşitleri, sade pizza, pide gibi çeşitlerimiz ile istediğiniz lezzetler ile memnuniyetler kazanabilirsiniz.

Müşterilerimiz için paket siparişi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Bizler ulaşarak istediğiniz ürünlerimizden alabilir ve kapınıza kadar gelen siparişlerinizi teslim alabilirsiniz. Ayrıca sizler için toplu pide, toplu lahmacun siparişlerinde bulunarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizlere gerekli iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sizlerin memnuniyet duyacağı kalitede hizmetlerimizden yararlanarak sizlerde %100 müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR