• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saray Pide Lahmacun Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Gönültaş

Bursa Restaurant sektörü olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Geçmişten günümüze kadar biriktirerek size yansıttığım tecrübelerimizden anlayabilirsiniz. Atalarımızdan bizlere kalmış olan bu meslekte sektörün öncü firması olabilmek adına çalışmalarımızı yoğun şekilde devam ettiriyoruz. Restaurantımızda pideden lahmacuna, kebaptan köfteye daha birçok yemeğe yer veriyoruz.

Yemeklerimizi alanında profesyonel olan şeflerimiz hazırlıyor. Şeflerimizin uzun yıllardan bu yana biriktirmiş oldukları tecrübeler sayesinde lezzetin kalitesini sizlere sunuyoruz. Yemeklerimizin hazırlanmış olduğu mutfağımız sağlık açısından son derece uygunluk göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını riske atacak hiçbir unsuru mutfağımızda bulundurmuyoruz. Mutfağımızın temizliği ile birebir olarak ilgileniyoruz. Yemeklerimizin içerisinde bulundurduğumuz ürünlerin tamamı organik olup günlük olarak temin edilmektedir. Bütün ürünlerin denetimi firmamızca sağlanmaktadır. Ürünlerimiz yemeklerinizi lezzetlendiriyor ve size sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmiyor. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması adına mutfağımıza gelerek kontrol sağlayabilirsiniz. Bizler siz değerli müşterilerimize karşı şeffaf çalışma ortamımız ile kalitemize kalite katıyoruz.

Ayrıca firma olarak toplu sipariş seçeneğimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Siparişlerinizi birkaç gün öncesinden verdiğinizde istediğiniz adrese istediğiniz saatte teslim edilecektir. Siparişlerinizi büyük bir özenle paketleyip sıcak sıcak elinize ulaştırıyoruz. Profesyonel taşımacılığımız sayesinde siparişleriniz en kısa sürede sizlere ulaşmış oluyor. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır diyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. O halde sizler de en kısa zamanda şubemize gelerek kalitemize şahit olmaya ne dersiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR