• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saray Veteriner Kliniği

Adres :

Saray Cumhuriyet Mah. Mimar Sinan Cad. No: 3/a Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Buse Baygün - Veteriner Hekim Ahmet Tolga Vural

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sarayveterinerklinigi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 705 47 46

Pek çok insan artık evinde evcil hayvan bakmaktadır. Evcil hayvanlar artık bizim en yakın arkadaşlarımız olmuşturlar. Onların sağlığı ve bakımı da insanların ki kadar önemlidir. Hayvanlarımızda iyi bir şekilde ve steril koşullarda en iyi hizmeti hak etmektedirler. Birçok insan evinde kedi, köpek, kuş gibi çeşitli hayvanlar bakmaktadır. Hayvanlarımızın en iyi bakımı alması için Saray veteriner klinik olarak Ankara’daki merkezimizde hizmet vermekteyiz.

Önceliğimiz can dostumuz olan hayvanlarımızın sağlığıdır. Bizim için çok değerli olan hayvanlarımıza gerekli özeni göstermekte en iyi şekilde bakımlarını yapmaktayız. Minik dostlarımız sıkıntılarını söyleyemeseler bile onların dilinde en iyi şekilde anlamakta hastalıklarını bulup gerekli tedaviyi yapmaktayız. Ankara evcil hayvan bakımında kaliteli hizmetimizle kliniğimize beklemekteyiz.

Son teknoloji ürünlerimizle hayvanlarımızın hayatını hiçbir tehlike atmadan sağlıklı ve steril bir ortada tedavi etmekteyiz. Uzman hekim ve çalışanlarımızla profesyonel hizmet sunmaktayız. Can dostlarımızın sağlığı önceliğimizdir. Evcil hayvan veya sokak hayvanı fark etmeksiniz her hayvanın yaşaması ve sağlıklı bir hizmet alması için çalışmaktayız.

Merkezimizde hayvan kısırlaştırma işlemi de yapılmaktadır. Evcil hayvan aşılama, pet pansiyon gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Ayrıca pet kuaför, tıraş hizmetleri gibi işlemlerle hayvanlarınızı sağlıklı ve temiz bir görünüme kavuşturmaktayız. Sağlık hizmetinin yanında bakım hizmetimizle de sizin yanınızdayız. Hekim, cerrahi müdahale işlemleri yapılmakta olup kliniğimiz gecede açıktır. Böylece yaralanma, kaza gibi acil durumlarda anında müdahale yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR