• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Saraylıoğlu Lpg

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Açık - Metin Kurt

reklam logosu

20 Nisan 2007 Tarihinden İtibaren BARTIN Gölbucağı Mahallesi Yeni Sanayii Sitesinde ATİKER, BRC, LOVATO LPG Sistemlerinin Yetkili Servisliğini Yapmaktayız Sizlerden Aldığımız Güvenle Daha İyisini Yine Sizlerle Birlikte Başaracağız Yaptıklarımız Yapacak Olduklarımızın Teminatıdır.

Kuruluşundan bugüne amaçlarını ve değerlerini aynen muhafaza etmiş ve siz müşterilerimize hizmetlerini aynı kalitede sunmuştur. Sunmaya da devam etmektedir.

Kalite,Uygun fiyat,Karşılıklı güvenve Dürüstlükvazgeçilmeyecek değerlerimizdir.Saraylı Oğlu Otogazbu değerlere bağlı kalarak tanıtım aşamasından hizmetin faturalandırılmasına kadar olan aşamada tüm hizmetlerini titiz hatasız ve doğru yapmaktadır. Başarımız;tecrübeliveazimliekibimizin gösterdikleri güven ile müşterilerimizin ve bizi dinamik yapan rakiplerimizin eseridir.

Profesyonel Kadro ;

Saraylı Oğlu Otogaz dönüşüm 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup LPG sistemleri ve dönüşümü konusunda uzmanlaşmış, yıllar süren çalışmalar ve işler sayesinde de bilgisini arttırmıştır. Bilgimiz katlanarak artmaya devam etmektedir. Teknik personellerimiz gelişen yeni teknoljiye her zaman hazır.

Teknoloji ;

Çalışma şekillerimizin başında gelen önemli bir nokta ise değişen teknolojiye ayak uydurmaktır. İlk kurluşumuzdan bu yana LPG teknolojisi büyük bir ilerleme kaydedmiştir. Biz de Saraylı Oğlu Otogazdönüşüm olarak bu gelişmelerle birlikte teknolojiyi takip ederek size esnek ve güvenilir çözümler sunmak için büyük bir çaba sarfediyoruz.

Güven Kalite ;

Size daha iyi hizmet etmek için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. 6 yılda onlarca marka ve yüzlerce çeşit araca hizmet verdik. Hizmetimize de kalitemize de güveniyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz ve güveniniz bizi bu günlere getirdi. Saraylı Oğlu Otogazdönüşüm sistemleri olarak önceliğimiz önce güven sonra kalitedir.

Müşteri Memnuniyeti ;

Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun size uygun bir çözümümüz mutlaka olacaktır. Bir çayımızı içmekle çok şey kazanacağınıza emin olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR