• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarıı Döner Ve Pilav Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Akkaya & Ömercan Akkaya

Sinop restaurant sektöründe lezzeti ve kaliteli hizmetiyle kendini kanıtlamış bir firma olarak, bu başarımızı daha ilerilere taşımak için çok çalışıyoruz. Lezzetli et ve tavuk döner çeşitlerimiz ile pilavımızı tadan müşterilerimiz eşine az rastlanır yemeklerimizi çok sevdiler. Bu başarımızın sırrı, kaliteyi ön planda tutarak, ürünlerimizi daima sağlıklı ve taze malzemelerle hazırlamamızdır. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizin güvenini ve beğenisini kazanan bir restoran olarak, bundan aldığımız güç ile hep daha iyisini sunmayı hedeflemekteyiz.

Restoranımızda hijyen koşullarına azami özen gösterilmekte olup, mutfağımız, salonumuz ve personellerimizin kişisel temizlikleri sürekli olarak kontrol altında tutulmaktadır. Etlerimiz kaynağı belli yerlerden alınan, güvenilir ve kaliteli ürünlerdir. Müşterilerimiz için her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Ücretsiz hızlı paket servisimiz ile de müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Günümüzde piyasaya kalitesiz ve sağlıksız ürünler sunan bazı firmalar nedeniyle dışarıda yemek yeme konusunda tereddüt yaşayan müşterilerimiz için, restoranımızın bu kötü imajı yok edecek kaliteli hizmetleriyle sektöre sunduğumuz katkılardan dolayı ayrıca onur duyuyoruz.

Tüm Sinop halkının gönül rahatlığı ile gelerek, keyifle ve afiyetle yemek yeme ayrıcalığını bulabilecekleri restoranımız, lezzetli bir öğün için vazgeçilmez bir mekândır. Uygun fiyat seçenekleri ile bol çeşidi ve memnun kalacağınız bir hizmeti sizler için bir arada sunuyoruz. Eğer henüz misafirimiz olmamış ve lezzetlerimizin tadına bakmamışsanız, sizleri de restoranımızda ağırlamaktan onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR