• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarılar Döner Antakya Dürüm

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Sarı

Adana, güney bölgemizdeki diğer iller gibi birçok leziz lezzete ev sahipliği yapan kentlerden biri. Mersin, Hatay, Gaziantep gibi ünlü lezzetlere ev sahipliği yapan şehirlerle yakın olan Adana, birçok özel lezzeti bir arada bulabileceğiniz ülkemizdeki çok az şehirden biri.

İnsanlar geleneksel lezzetleri her zaman doğum yerlerinde tatmak gerektiğini söylerler ve bu konuda haklıdırlar. Neticede geleneksel lezzetleri, bu ünlerine kavuşturan sadece körü körüne izlenen bir tarif değil, geleneksel ve doğal şekilde üretilen meyve, sebze ve et kullanılmasının ve hazırlayan ellerin gösterdiği özenle alakalıdır. Tarif ne kadar kusursuz olursa olsun, özensiz ellerde, yanlış malzemelerle aslının gölgesi olmaktan ileri gidemez.

Sarılar Döner Antakya Dürüm olarak, bunun bilinciyle müşterilerimize en kaliteli Antakya dönerini sunabilmek adına Adana restaurant sektöründe yerimizi aldık. Müşterilerimize servis verirken ilk önceliğimiz her lezzetin ününü kazandığı bölgedeki tadıyla sunmak. Bizim için kaliteli hizmet, müşteri siparişlerini henüz ocağa koymadan önce, tedarik aşamasında başlıyor. Bu yüzden sadece en iyi tarifleri değil, tarlalardan temin ettiğimiz sebze ve meyveler ile yöresel işletmelerde, doğal şekillerde yetiştirilen hayvanlardan elde edilen etleri kullanıyoruz.

Müşterilerimize Antakya usulü soslu dönerin yanında Zurna Döner, İskender, Hamburger Mersin’in tanınan ve sevilen lezzeti Tantuni, İzmir’in meşhur lezzeti Kumru servisinde de bulunuyoruz. Yüreğir’den Adana’da ki bütün ağzının tadını bilen lezzet bağımlılarına, paket servisiyle de hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR