• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şark Sofrası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Altunbaş

Gaziantep Şark Sofrası

firması olarak ısparta kebap salonları,ısparta kebap yenecek yerler,ısparta alo paket kebap siparişi,ısparta yemek yenecek yerler,ısparta yemek nerede yenir,ısparta alo paket yemek siparişi,ısparta lahmacun salonları,ısparta alo paket lahmacun siparişi,ısparta beyran çorbası içilecek yerler,ısparta meşhur antep katmeri,ısparta baklava yenecek yerler,ısparta baklava nerede yenir, vb. hizmetler vermekteyiz

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.
Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR