• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sarsılmaz Otomotiv

Adres :

İslambey Mahallesi Sokullu Mehmet Caddesi No: 110/b İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurettin Ünal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 290 21 23

Oto servis ve tamirhane hizmeti sunmakta olan Sarsılmaz Otomotiv isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla duyuruyor. Halkın ihtiyacı olan hizmeti en iyi şekilde sunan değerli firmamız, uygun fiyatları ile de müşterisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. İstanbul'da oto servis ve tamirhane hizmeti sunan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir.

İstanbul oto servis ve tamirhane, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış bulunmaktadır. Firmamız, tüm İstanbul halkının ulaşımda sorun yaşamaması için canla başla çalışıyor ve çözüm odaklı bir tamir hizmeti de sunuyor. Firmamız eşi benzeri olmayan kalitede bir tamir hizmeti ile araçlarınızın hem uzun vadeli bakımını yapmış oluyor hem de bir daha araç bakımına zaman ayırmamanız için olanak sağlıyoruz. Firmamız, tüm sunduğu hizmetleri oldukça uygun fiyata sunuyor ve her bütçenin bu hizmetten faydalanmasını sağlıyor.

Firmamız, her hizmetinde en kaliteli ve uzun ömürlü araç parçalarını kullanarak sizlere uzun vadeli hizmet sunmayı hedefliyor. Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde sizlere hizmet sunan firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşabilir ve aracınız için randevu oluşturabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti çok uzaklarda aramayın çünkü firmamız yanı başınızda hizmetinizdedir.

başakşehir kaporta boya işlemleri,başakşehir ikinci el araç alım satım firması,başakşehir en yakın oto galeri,istanbul başakşehir araç bakım onarım işlemleri,başakşehir acil oto kurtarma firması,istanbul başakşehir 7/24 oto kurtarıcı,istanbul başakşehir acil yol yardım firması,istanbul başakşehir oto kurtarma firması, istanbul başakşehir hasarlı araç taşımacılığı,istanbul başakşehir acil oto kurtarma firması,istanbul başakşehir ikinci el lastik satış firması,istanbul başakşehir kaporta boya işlemleri,istanbul başakşehir oto alım satım firması, istanbul başakşehir ikinci el araç alım satım firması,başakşehir 7/24 oto kurtarıcı,başakşehir acil yol yardım firması,başakşehir oto kurtarma firması, başakşehir araç bakım onarım işlemleri,istanbul başakşehir en yakın oto galeri,başakşehir oto alım satım firması,başakşehir ikinci el lastik satış firması,başakşehir hasarlı araç taşımacılığı,sultangazi kaporta boya işlemleri,sultangazi ikinci el araç alım satım firması,sultangazi en yakın oto galeri,istanbul sultangazi araç bakım onarım işlemleri,sultangazi acil oto kurtarma firması,istanbul sultangazi 7/24 oto kurtarıcı,istanbul sultangazi acil yol yardım firması,istanbul sultangazi oto kurtarma firması, istanbul sultangazi hasarlı araç taşımacılığı,istanbul sultangazi acil oto kurtarma firması,istanbul sultangazi ikinci el lastik satış firması,istanbul sultangazi kaporta boya işlemleri,istanbul sultangazi oto alım satım firması, istanbul sultangazi ikinci el araç alım satım firması,sultangazi 7/24 oto kurtarıcı,sultangazi acil yol yardım firması,sultangazi oto kurtarma firması, sultangazi araç bakım onarım işlemleri,istanbul sultangazi en yakın oto galeri,sultangazi oto alım satım firması,sultangazi ikinci el lastik satış firması,sultangazi hasarlı araç taşımacılığı,esenyurt kaporta boya işlemleri,esenyurt ikinci el araç alım satım firması,esenyurt en yakın oto galeri,istanbul esenyurt araç bakım onarım işlemleri,esenyurt acil oto kurtarma firması,istanbul esenyurt 7/24 oto kurtarıcı,istanbul esenyurt acil yol yardım firması,istanbul esenyurt oto kurtarma firması, istanbul esenyurt hasarlı araç taşımacılığı,istanbul esenyurt acil oto kurtarma firması,istanbul esenyurt ikinci el lastik satış firması,istanbul esenyurt kaporta boya işlemleri,istanbul esenyurt oto alım satım firması, istanbul esenyurt ikinci el araç alım satım firması,esenyurt 7/24 oto kurtarıcı,esenyurt acil yol yardım firması,esenyurt oto kurtarma firması, esenyurt araç bakım onarım işlemleri,istanbul esenyurt en yakın oto galeri,esenyurt oto alım satım firması,esenyurt ikinci el lastik satış firması,esenyurt hasarlı araç taşımacılığı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR